У китайців друзів більше, ніж у європейців Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2011 18:51 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно група голландських вчених провела спеціальне соціологічне дослідження, метою якого було визначити середньостатистичну кількість друзів у людей різних національностей. В результаті з'ясувалося, що у китайців друзів приблизно у 5 разів більше, ніж у європейців.

Так, якщо у мешканців Європи в середньому близько 10 друзів, з якими вони постійно контактують, то згідно з результатами дослідження, середньостатистичний китаєць має близько 50-60 друзів, з якими підтримує тісні взаємини.

У китайців майже впятеро більше друзів, ніж у європейців
У китайців майже впятеро більше друзів, ніж у європейців

Такою мірою активне соціальне життя стала можливим завдяки високому рівню заселеності території країни - 1,3 млрд. осіб, та стрімким розвитком сучасних цифрових технологій, які зробили спілкування куди доступнішим.

А перед цим вчені, провівши відповідний експеримент, розвіяли міф про «безкорисливість дружби». За результатами дослідження, будь-яка дружба зав’язується з корисливих міркувань, і без різниці, чи це буде пропозиція поїхати на пікнік, чи вас просять доглянути за будинком, чи виникнення простого бажання поспілкуватися.

Джерело: http://www.science.yoread.ru


Інші новини розділу