Найдорожчий велосипед від компанії PG-Bikes Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2011 18:22 · Розділ: Авто-мото

За даними журналу Spiegel, навесні цього року німецька компанія PG-Bikes продемонструє модель найшвидшого та найдорожчого велосипеда в світі, який до того ж буде оснащений спеціальним електромотором.

Велосипед, який отримав назву Blacktrail, зможе розвивати швидкість до 100 кілометрів за годину та коштуватиме близько 59.500 євро ($ 81.000).

Вага розробленого творцем PG-Bikes Ману Остнером велосипеда становитиме майже 20 кілограм. Корпус цього оригінального транспортного засобу виготовлений із вуглецевих волокон, вироблених компанією UBC Engineering, яка впродовж 20 років постачає цей матеріал для Формули-1.

Німецька компанія продемонструє найвидший велосипед світу
Німецька компанія продемонструє найвидший велосипед світу

Всього планують виготовити 667 велосипедів Blacktrail, а заявки на купівлю цього дива техніки серед інших вже подали зірка Голлівуду Орландо Блум та американський телеведучий Джей Лено.

За даними Spiegel, не всі покупці Blacktrail є шанувальниками велосипедів - значна кількість тих, хто забажав придбати велосипед, керувалася одним лише наміром стати піонерами у світі сучасних технологій та просто зарахувати цей інноваційний та ексклюзивний байк до власної колекції транспортних засобів.

А нещодавно китайський інженер із провінції Хубей винайшов транспортний засіб, схожий на велосипед, обладнаний вісьмома циліндрами та прикріпленим ззаду гвинтом, які дають можливість триматися на воді.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.