Клімат визначає якість продуктів харчування Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2011 12:37 · Розділ: Екологія

Виявляється, зміни клімату впливають на якість харчових продуктів. Так, за даними фахівців, глобальне потепління вже вплинуло на безпеку світових продовольчих запасів.

Хочете знати, що вам їсти завтра - дивіться погоду на http://www.gismeteo.pl/weather-zabrze-3166/.

За словами професора з питань реклами та зв'язків з громадськістю Мічиганського університету Івена Тодда, ситуація у цій галузі обов’язково погіршуватиметься. “Прискорення змін клімату неминуче вплине на стан продовольства у цілому світі”, - підкреслює Тодд. “На жаль, ефекти цього впливу на даний час вивчені недостатньо”.

Глобальне потепління сприяє розповсюдженню інфекцій (фото взято з сайту club2050.ru)
Глобальне потепління сприяє розповсюдженню інфекцій (фото взято з сайту club2050.ru)

Одним із наслідків глобальних змін професор Тодд називає досить- таки швидке поширення хвороботворного мікроорганізму вібріона, який зазвичай мешкає в теплих океанічних водах, та останнім часом його знаходять і на півночі планети внаслідок загального підвищення температури води, повідомляє EurekAlert.

Коли у 2005 температура води поблизу узбережжя Аляски сягнула 15 градусів за Цельсієм, там зафіксовано спалах захворювань, вібріоном вібріоном.

Тодд додав, що екстремальна погода, така як, приміром, посуха чи зливи, здійснює важливий вплив у галузі продовольства. В деяких областях гинуть врожаї зернових, що веде за собою підвищення цін на продукти першої необхідності, зумовлюючи низку інших проблем.

“Приміром, мікотоксини - це хвороботворна цвіль, здатна викликати різноманітні захворювання. Там, де посуха і голод, напевно не обійшлося без них”, додав учений на завершення.

Джерело: http://innovanews.ru


Інші новини розділу