Знищену курінням шкіру можна відновити Автор: lesya · Опубліковано: 25.02.2011 11:06 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені стверджують, що куріння не лише підвищує ризик розвитку раку, але й здійснює негативний вплив на шкіру в цілому. Саме на обличчі, в першу чергу, відображаються неприємні наслідки шкідливої звички, підкреслюють фахівці. Водночас, експерти обнадіюють: якщо кинути курити, то шкіра почне самостійно відновлюватися.

Однак запеклим курцям слід пам'ятати, що краса обличчя в'янутиме прямо пропорційно тривалості куріння. Для прикладу медики наводять топ-модель Кейт Мосс. Так, з кожним затягуванням у тілі відбуваються незворотні зміни. Процес куріння створює стресову ситуацію для організму. Токсичні суміші окису вуглецю, цианіду, смоли, формальдегіду та інших хімічних речовин призводять до того, що мозок змушений витягувати вітаміни зі шкіри для того, щоб використати їх з іншою, необхіднішою метою, зауважує доктор медицинських наук Нік Лоу.

Водночас нікотин здатен погіршувати кровообіг у нижньому шарі шкіри - дермі, в результаті чого вона отримує менше кисню. Шкіра стає сіруватого кольору, а якість процесу виробництва нових клітин значно погіршується, що в кінцевому результаті викликає сухість та лущення шкіри, яка не в змозі повною мірою протистояти зовнішнім стресам.

З часом шкіра провисає, утворюються зморшки, оскільки організм не може в достатніх кількостях виробляти колаген. Тютюновий дим позбавляє тіло вітаміну С - головного компонента, необхідного для виробництва колагену, і втручається в процес виробництва ензиму, який регулює процес виробництва колагену. Отож у курців загалом тканин руйнується значно більше, ніж виробляється. В результаті шкіра стає зморшкуватою і втрачає пружність.

Кинувши палити, ви надасте своїй шкірі можливість відновитися (фото взято з сайту lvivavon.at.ua)
Кинувши палити, ви надасте своїй шкірі можливість відновитися (фото взято з сайту lvivavon.at.ua)

Шкідлива й сама процедура куріння. Під час затягування тютюновим димом можуть утворюватися зморшки. Однак у разі відмови від шкідливої звички протягом шести тижнів шкіра набуде здоровішого вигляду внаслідок збільшення харчування киснем та підвищення рівня антиоксидантів. Щоправда, тепер доведеться стежити за шкірою з подвійною силою. Креми повинні містити захист від ультрафіолету, велику кількість антиоксидантів і пептидів.

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.