Ілля Лагутенко стане викладачем вузу Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2011 13:37 · Розділ: Музика

Ректор Далекосхідного федерального університету (ДВФУ) Володимир Міклушевський разом із лідером популярної в Росії та за її межами рок- групи «Мумій Троль» Іллею Лагутенком підписав угоду, згідно з якою відомий музикант стане викладачем владивостоцького вузу.

«Угода передбачає участь Лагутенка у викладацькій діяльності нашого вузу. Мова йде, насамперед, про дисципліни екологічної та природоохоронної спрямованості. Ну і, звичайно, ж, не обійтися тут без музики, яка об'єднує людей», - зауважує Міклушевський. «Для нас важливо, щоб випускники ДВФУ ставали повноцінними громадянами, які замислюються над майбутнім», - додав він.

Лідер популярної рок- групи стане викладачем вузу (фото взято з сайту dni.ru)
Лідер популярної рок- групи стане викладачем вузу (фото взято з сайту dni.ru)

У свою чергу лідер «Мумій Троля» відзначив, що така діяльність є для нього незвичною, однак, без сумніву, цікавою. «Це чимось нагадує фантастичний проект. Але мені властиво про щось помріяти, згодом втіливши мрію в реальність. Я задоволений, що такі речі відбуваються», - зауважив Лагутенко. За словами співака, він готовий знайомити студентів з тими практичними речами, теорія для яких ще не написана».

Згідно з окремими пунктами угоди, надалі Лагутенко виступатиме в якості візит-спікера з тематичними лекціями з питань шоу-бізнесу, східних мов, подорожей та антикризового менеджменту.

Джерело: http://www.gazeta.ru


Інші новини розділу