Вчені навчилися вирощувати груди Автор: lesya · Опубліковано: 24.02.2011 12:42 · Розділ: Медицина

Фахівці з Великобританії та Австралії, використовуючи стовбурові клітини, розробили технологію вирощування молочних залоз. Спеціалісти твердять, що такі груди виглядатимуть природно та будуть набагато зручнішими, аніж силіконові імплантати.

Операція зі створення нових грудей складається з кількох етапів. Спочатку у пацієнтки за допомогою ліпосакції беруть зі стегон необхідну кількість жирової тканини. Потім відокремлюють жирові та стовбурові клітини, які вирощують в лабораторії, після чого готові клітини змішують з жиром і впорскують пацієнтці у спеціально виготовлений пластиковий каркасу тій частині грудей, звідки видаляли молочну залозу.

Вчені навчилися вирощувати груди
Вчені навчилися вирощувати груди

Цей каркас протягом тривалого періоду ( від 6 до 12 місяців) заповнюється сумішшю клітин та жиру, після чого каркас видаляють. Та на даний час вчені активно працюють над створенням каркаса, який би зміг розсмоктуватися.

Перші випробовування розробленої технології проводилися в госпіталі Святого Георга в Лондоні. У жінок, які взяли участь в експерименті, вже формуються повноцінні груди. Водночас нова технологія дозволяє відновити як груди цілком, так і їхні частини

На сьогоднішній день фахівці докладають максимум зусиль, щоб нова технологія стала масовою.

Джерело: http://www.aif.ru/


Інші новини розділу