Найбільша сім'я світу Автор: lesya · Опубліковано: 23.02.2011 15:40 · Розділ: Цікаві факти

За даними "Дейлі мейл", у невеликому індійському селі Бактванг у штаті Мізорам мешкає найчисельніша родина світу. Глава сімейства Зіона Чана має 39 дружин, 94 дитини, 33 онука та 14 прийомних дочок.

"Я відчуваю себе особливим, адже Господь подарував мені стільки близьких, про яких я можу турбуватися, - розповідає сім'янин-рекордсмен. - Насправді мені дуже пощастило бути главою найбільшого у світі сімейства".

Найчисельніша родина світу (фото з сайту kavkaz-uzel.)
Найчисельніша родина світу (фото з сайту kavkaz-uzel.)

Щоправда, для того, щоб прогодувати всіх 181 членів родини, його дружинам доводиться щодня вбивати 30 курей, відварювати понад центнер рису та готувати близько 60 кг картоплі. За словами одного із синів Зіона Чани, батько цього величезного сімейства укладав шлюби з найбіднішими дівчатами села, щоб доглядати за ними. Всі вони на даний час мешкають у чотириповерховому будинку, у якому щонайменше 100 кімнат.

Водночас родина продовжує зростати, і її глава не планує зупинятися на досягнутому. "Я не перестаю шукати нових дружин", - стверджує він, додаючи, що готовий вирушити на їхні пошуки навіть у США.

Джерело: http://www.ami-tass.ru


Інші новини розділу