Житель Португалії спромігся напнути на себе 268 футболок Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.05.2009 14:39 · Розділ: Цікаві факти

До Книги рекордів Гінеса було записано ще один неймовірний рекорд. Житель Португалії, Едуарду Фрейташ побив попереднє досягнення, спромігшися прилюдно напнути на себе цілих 268 футболок з коротким рукавом. Тепер, щоб побачити своє ім'я в популярній книжці, йому залишилося тільки почекати виходу її наступного видання.

Рекорд був досягнутий в торговому центрі столичного передмістя Оейраш і вимагав неабиякого терпіння не тільки від самого Едуарду, але і від добрих п'яти сотень глядачів, що вирішили поспостерігати небувале видовище. Старт шоу відбувся о 16.00 годині за місцевим часом. Саме у цей історичний момент Едуарду надів першу футболку. Останню, вдалося натягнути на рекордсмена після другої години ночі.

На той час руки рекордсмена, здавлені неймовірною кількістю рукавів, придбали неприродний фіолетовий відтінок. Сам щасливець нагадував лялечку дивної гігантської комахи, ув'язненої в безглуздий кокон. Але головне було зроблене: тепер Португалії належить рекорд, про який прочитають у всьому світі.

Джерело itar-tass.com


Інші новини розділу