До 2045 люди стануть безсмертними Автор: lesya · Опубліковано: 23.02.2011 14:44 · Розділ: Наука

За твердженням американських фахівців- футурологів, до 2045 року люди розгадають секрет безсмертя. Зокрема винахідник Реймонд Курцвелл, який дотримується теорії технологічної сингулярності, зауважує, що людині незабаром вдасться знайти спільну форму існування разом із машинами, яким не страшна навіть смерть.

На сьогоднішній день Курцвейл відомий як фахівець у галузі технологій розпізнавання текстів та мовлення комп'ютером. Він вважає, що найближчим часом комп'ютери стануть розумнішими за людей. Людський розум та тіло зможе з’єднатися з машиною, перетворившися на суперкіборга.

Водночас планується створити спеціальну програму, за допомогою якої вчені зможуть сканувати свідомість, передаючи дані на комп'ютери та продовжуючи таким чином життя всередині приладу у вигляді програмного забезпечення.

Люди майбутнього - суперкіборги
Люди майбутнього - суперкіборги

Ідея технічної сингулярності стала перетворюватися на субкультуру у зв’язку із зростанням кількості своїх прихильників. Сама ідея вперше була описана британським математиком Гудом ще у 1995 році. Він став автором «Інтелектуального вибуху», який містить визначення понять розумної машини, яка значною мірою перевершує рівень розумового розвитку людини.

Згідно з концепцією американського вченого, біотехнології та нанотехнології дозволять людині управляти власним організмом та предметами оточуючої реальності на молекулярному рівні.

Джерело: http://sbio.info/


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.