Керування автомобілем за допомогою думки незабаром стане можливим Автор: lesya · Опубліковано: 23.02.2011 14:40 · Розділ: Авто-мото

Спеціальна технологія BrainDriver є останнім винаходом Рауля Рохаса, професора Freie Universitat у Берліні. Новостворена система дозволяє водієві управляти своїм авто за допомогою думки.

У даному контексті варто відзначити, що технологія використовує електроенцефалографію або EEG, яка надає змогу зчитувати необхідні сигнали мозку, перетворюючи їх згодом в електричні імпульси для системи управління.

Відтепер автомобілем можна буде керувати силою думки
Відтепер автомобілем можна буде керувати силою думки

Завдяки цій системі водій зможе контролювати рульове керування, гальма та функціонування багатьох інших приладів, використовуючи власні думки. EEG була розроблена фірмою Emotiv, яка знаходиться у Сан-Франциско. Спершу EEG створили для ігор, однак на даний час вона використовується для здійснення аналізу людських емоцій та перетворення їх у конкретні дії відповідно до запрограмованих моделей поведінки.

На сьогоднішній день технологія перебуває на етапі попереднього тестування. Водночас, за даними Spectrum IEEE, випробовування нової системи відбулося в Берлінському аеропорту.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.