Чарлі Чаплін був циганом Автор: lesya · Опубліковано: 22.02.2011 16:13 · Розділ: Кіно

За даними BBC, знаменитий актор Чарлі Чаплін насправді був циганом і народився в циганській кибитці. До цього часу вважалося, що Чаплін народився 1889 року в південно-східній частині Лондона, в районі Саутуорк, в родині артистів мюзик-холу, співаків Чарльза Чапліна- старшого та Ханни Чаплін.

Однак знайдений нещодавно дітьми Чапліна в шухляді письмового стола, який свого часу належав знаменитому актору, лист, дозволяє припустити, що актор з'явився на світ у циганській кибитці, що належала жінці, яка вважалася "циганською королевою" та була родичкою його матері.

Можливо, саме циганське походження сприяло виникненню образу малого бурлаки (фото взято з сайту iveinternet.ru)
Можливо, саме циганське походження сприяло виникненню образу малого бурлаки (фото взято з сайту iveinternet.ru)

На початку 70-х років Чарлі Чаплін, який останні роки свого життя провів у швейцарському місті Монтре, отримав листа з Англії, автор якого Джек Хілл представився кузеном знаменитості. Прочитавши в автобіографії артиста, що той народився в Лондоні, його ймовірний далекий родич вирішив її виправити.

"Привіт, Чарлі! - написав Джек. - Якщо хочеш знати, ти народився в кибитці, так само, як і я. Це була хороша кибитка, вона належала циганській королеві, моїй тітоньці. Народився ти в Блек Петч в Сметуіке. Там народився і я, двома з половиною роками пізніше. Твоя мама згодом поїхала разом з цирком твого батька, оселившися після цього в Лондоні, однак де саме - я не знаю". Наприкінці автор цього своєрідного послання підкреслює, що написав листа не для того, щоб отримати за інформацію гроші, а просто по-родинному.

За словами сина Чарлі Чапліна, Майкла, його батько зберігав це послання замкненим у письмовому столі. Комік отримував безліч листів з вигаданими історіями, однак одразу ж знищував їх. Послання від Джека Сміта він зберіг. На думку Майкла Чапліна, цей факт є яскравим свідченням того, що воно щось означало для батька. Саме тому син актора схильний вірити розказаній в листі історії.

Отож цілком можливо, що саме циганські, кочові коріння Чарлі Чапліна частково вплинули на формування його артистичного образу маленького бурлаки.

Письмовий стіл із потаємною шухлядою перейшов у спадок дітям Чапліна по смерті останньої дружини артиста Уни в 1991 році.За допомогою слюсаря спадкоємці зламали замки, виявивши таким чином послання. Воно стане одним з експонатів музею, який діти Чапліна планують незабаром відкрити у власному будинку.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.