Незабаром у Новій Зеландії розпочнеться фестиваль "дикої" кухні Автор: lesya · Опубліковано: 22.02.2011 12:06 · Розділ: Події у світі

У Новій Зеландії, в невеликому містечку Хокітіка, відбудеться 22- ий гастрономічний фестиваль, на якому коронною стравою року стане кінська сперма. Щорічний фестиваль дикої кухні в крихітному містечку Хокітіка на західному узбережжі Нової Зеландії відомий своїми гастрономічними вишуканостями.

У березні цього року незвичайний та неординарний Wildfoods Festival запропонує всім шанувальникам екзотичної кухні перевірити на міцність та витривалість власний шлунок. Стравою-хітом цього року повинна стати кінська сперма, яка, за словами тих, хто вже встиг скуштувати цей “делікатес”, своїм смаком нагадує молочний коктейль та має властивості енергетичного напою.

На фестивалі хітовою стравою стане коняча сперма (фото взято з сайту zverki.org)
На фестивалі хітовою стравою стане коняча сперма (фото взято з сайту zverki.org)

За словами одного з організаторів фестивалю Майка Кінана, спершу в нього з’явилося бажання створити на цей раз щось надзвичайне. На даний час спеціалісти працюють над смаковими відтінками ванілі, полуниці та шоколаду, отож кінська сперма стала тут справжньою знахідкою.

Окрім цієї кулінарної вишуканості сміливці матимуть можливість скуштувати всіляких запечених та відварених жуків, гусениць, слимаків та черв'яків. Водночас в меню наявні страви, приготовані на основі таких екстравагантних інгридієнтів, як овечі очі та копита, тушки опосума та скорпіони. Цього року фестиваль розпочнеться 22 березня.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу