Сучасні дівчата стають косметичними наркоманками Автор: lesya · Опубліковано: 22.02.2011 11:21 · Розділ: Краса і здоров'я

У деяких сучасних дівчат навіть нетривала прогулянка без макіяжу здатна викликати невроз та спричинити появу фобії. За даними європейського опитування представниць прекрасної статі, 34 відсотки дівчат ніколи не з’являються на вулиці без косметики. Водночас чверть усіх опитаних жінок всерйоз вважають, що без косметики вони не зможуть досягти успіху в кар'єрі. А 10 відсотків учасниць опитування ніколи не з’являються без макіяжу навіть перед власними чоловіками та бойфрендами.

Захоплення косметикою перетворюється в манію
Захоплення косметикою перетворюється в манію

Психологи вважають, що така “макіяжна” манія - ознака доволі серйозного неврозу. Не доведи Господи, якщо одного прекрасного дня у цілому світі зникне вся косметика, то як мінімум на 10-15 відсотків душевнохворих стане більше. Та й, зрештою, реклама різних засобів від провідних косметичних брендів щодня доводить нам, що довжина вій та об’єм губ залежать винятково від косметики. І як тут не повірити в те, що саме з цією новою тушшю для вій та тональним кремом ти станеш неперевершеною?

Джерело: http://kp.ru/daily


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.