Жінки готові жертвувати сексом заради стрункості Автор: lesya · Опубліковано: 22.02.2011 11:15 · Розділ: Суспільство

Результати нещодавно проведеного опитування показали, що більше половини жінок готові на цілий рік відмовитися від сексу в обмін на стрункість. Так, в процесі проведення чергового дослідження 51% американських жінок зізналися в готовності пожертвувати роком інтимних взаємин заради стрункості.

Опитування проводилося журналом Fitness. 49% усіх респонденток (а їх було аж 2400) зізналися, що якщо б перед ними стояв такий вибір, вони б надали перевагу хорошому сексу, забувши про “якісь там 14 кілограмів зайвої ваги”.

Жінки готові жертвувати сексом, для того, щоб стати стрункими (фото взято з сайту podrobnosti.ua)
Жінки готові жертвувати сексом, для того, щоб стати стрункими (фото взято з сайту podrobnosti.ua)

43% опитаних зізналися в систематичному обмеженні споживання їжі задля збереження стрункості, а 39% часто захоплювалися строгими дієтами з метою швидкого схуднення.

Водночас в процесі проведення дослідження виявилося, що 30% опитаних жінок, зазнавши впливу наслідків “зіркових” дієт, ніколи не стали б їх повторювати. Мова йде про такі дієти, як, приміром, “улюблена” дієта Дженніфер Еністон, розроблена на основі дитячого харчування. Опитані читачі стверджують, що такі екстремальні дієти згубно впливали на фізичний та психічний стан їхнього організму.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.