Чоловіки обирають покинутих жінок Автор: lesya · Опубліковано: 22.02.2011 11:05 · Розділ: Суспільство

Психологи зі штату Мічиган (США) стверджують, що значна кількість чоловіків прагнуть спілкування з жінками, покинутими раніше партнерами. Фахівці в процесі проведення відповідного дослідження опитали близько двохсот осіб: в експерименті взяли участь 102 представниці прекрасної половини людства та приблизно стільки ж чоловіків. Вік респондентів становив у середньому 19 років. Водночас всі опитувані були традиційної сексуальної орієнтації.

За словами керівника дослідження доктора Христини Станік, 75 відсотків опитаних хлопців для інтимних стосунків та тривалих романтичних взаємин обирають дівчат, покинутих партнерами. Свій вибір молоді люди пояснили тим, що покинуті дівчата не такі прискіпливі, як ті, які самі ініціювали розрив.

Чоловіки вважають, що з покинутими жінками легше знайти спільну мову (фото взято з сайту ircha.blox.ua)
Чоловіки вважають, що з покинутими жінками легше знайти спільну мову (фото взято з сайту ircha.blox.ua)

Жінки, схильні домінувати, не прийнятні для чоловіків, що, як правило, бажають бачити поряд із собою матір власних дітей та господиню, а не кар'єристку з амбіціями. Натомість юнаків з протилежною точкою зору на щасливе подружнє життя виявилося набагато менше. Отож в загальному чоловікам подобаються дівчата, які не виявляють агресії чи домінування у спілкуванні з ними. До того ж, 13 відсотків опитаних юнаків вважають, що з покинутими дівчатами набагато легше знайти спільну мову та прилаштувати їх до власних умов існування.

Джерело: http://hot-info.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.