Несподівані причини виникнення печії Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2011 11:41 · Розділ: Краса і здоров'я

Напади печії час від часу турбують багатьох людей. Виявляється, печія часто зумовлена досить- таки несподіваними причинами. До найпоширеніших факторів ризику можна зарахувати паління цигарок. Воно сприяє потраплянню шлункового соку (кислоти) назад до стравоходу.

Напад печії можуть викликати деякі лікарські препарати. Серед них - ібупрофен і напроксен. Риб'ячий жир, як відомо, дуже корисний для профілактики та лікування захворювань серця, депресії тощо. Однак високий вміст омега-3 жирних кислот може стати причиною появи печії. Водночас стрес не впливає на рівень кислотності шлунку, однак, як з’ясували вчені, люди, схильні до стресів, частіше відчувають напади печії.

М'ята, як і риб'ячий жир, характеризується подвійним ефектом. Насамперед це дуже корисний для здоров'я засіб. Та разом з тим м'ятний чай, масло, цукерки призводять до негативних наслідків для здоров’я людей, схильних до печії. Надмірна вага також сприяє виникненню печії. Вчені встановили, що рівень кислотності зростає разом із індексом маси тіла.

Основною причиною виникнення печії є паління цигарок (фото взято з сайту lazuright.com)
Основною причиною виникнення печії є паління цигарок (фото взято з сайту lazuright.com)

Ще одна причина появи печії - у генах. Результати найновіших досліджень показали, що від 30% до 45% випадків печії зумовлені генетичним фактором. Всі інші - залежать від харчування, шкідливих звичок та способу Вашого життя.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.