Привабливим людям щастить у житті Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2011 11:05 · Розділ: Суспільство

Спеціалісти експериментальним шляхом підтвердили існування певного закономірного зв’язку між красою людини й тим, як у майбутньому складається її доля. Так, за твердженням фахівців, зовнішня привабливість чоловіків та жінок, може вирішити багато проблем.

Відомо також, що привабливі зовні люди отримують зарплату на 20% вищу, ніж працівники зі звичайною зовнішністю, виконуючи при цьому роботу на 20% легшу, ніж всі інші. Красиві чоловіки та жінки успішніші в житті - це незаперечний факт. Справа в тому, що скрізь людину «зустрічають по одягу» - тобто до уваги в першу чергу беруть певні зовнішні ознаки.

Водночас краса для жінок, безумовно, важливіша, ніж для чоловіків. Зумовлений такий факт, за твердженням спеціалістів, соціально-етичною особливістю устрою сучасного суспільства - патріархатом. Якщо жінка гарна, то цього цілком достатньо, щоб не звертати уваги на такий собі “незначний” недолік, як недостатній рівень розумового та інтелектуального розвитку. Чоловікові ж, окрім краси, необхідно докладати більше зусиль, однак що б там не було, красеням-чоловікам з незначними здібностями набагато легше дається кар'єрне сходження, аніж пересічним на вигляд професіоналам. Аналітики підрахували, що красені на 12% частіше добиваються бажаного кар'єрного рівня протягом перших 5 років роботи.

Привабливі жінки набагато успішніші своїх невродливих суперниць, лричому в усіх сферах життя
Привабливі жінки набагато успішніші своїх невродливих суперниць, лричому в усіх сферах життя

Чому ж люди такою мірою цінують зовнішні риси людини? Намагаючись вирішити це питання, вчені провели безліч експериментів, які підтвердили наступний факт: у людини наявний вроджений потяг до прекрасного. В процесі проведення одного з експериментів немовлятам показували фотографії красивих і некрасивих чоловіків та жінок. Результати довели, що немовлята розглядали привабливі обличчя майже у 8 разів довше, не відриваючи погляду від зображуваного.

Існує гіпотеза, яка пояснює той факт, чому люди надають перевагу зовні привабливим особам. Причина тут насамперед в генетиці. Краса - ознака здоров'я та хороших генів. І оскільки один із визначальних факторів вчинків кожної людини є її лібідо, то привабливі люди отримують певні бонуси в житті.

Чи впливає одяг на красу? Якісний одяг, здатний приховати недоліки та підкреслити достоїнства, безумовно, робить людину привабливішою. Разом з тим саме обличчя вважається тією частиною людського тіла, яка найбільшою мірою визначає її красу. Отож жінки мають більше шансів зробити обличчя красивим, ніж чоловіки: тут в пригоді стане макіяж. Однак у моді завжди природна краса.

Джерело: http://opa.kg


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.