У столиці з'явиться водний транспорт Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.05.2009 15:10 · Розділ: Суспільство

З 15 червня між Правим і Лівим берегами столиці почне курсувати муніципальний пором. На причалах вже закінчують облаштування павільйонів, встановлюють турнікети та квиткові каси. За задумом столичної влади, новий вид транспорту повинен заощадити час городян, які щодня простоюють в пробках на мостах.

За словами заступника директора судноплавної компанії, яка й організовуватиме перевезення, Дениса Молотковця, столичний транспортний главк уклав договір про оренду двох великих прогульних катерів. Молотковець відзначає, що «життєздатність даного проекту залежатиме від популярності у киян». За його словами, одне судно зможе вміщати в себе 500 чоловік (це стоячі, і сидячі місця). По графіку в 7:00 пором стартує від Осокоркова, потім прибуває на Березняки, до моста Метро і фінішує на Поштовій площі.

Тривалість водного маршруту становитиме 1 година 40 хвилин, а на кожній зупинці пором стоятиме близько 5 хвилин. У 18:00 катер відчалюватиме на Лівий берег у зворотному напрямі. Курсувати новий транспорт буде до жовтня. Ціни на даний час ще не озвучені, але менеджер компанії підрахувала, що оренда одного корабля — 216 тис. грн. в місяць, а протягом 1 місяця вдасться перевезти до 30 тисяч чоловік. Розділивши цю суму на кількість пасажирів, отримуємо вартість квитка, що становитиме не менше 7,2 грн. Як сказав заступник начальника транспортного главку, Іван Шпилястий, пільговики матимуть право безкоштовного проїзду.

Джерело bagnet.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.