Вчені в рамках проекту Google Ocean віднайшли Атлантиду Автор: lesya · Опубліковано: 21.02.2011 08:38 · Розділ: Наука

Вченим компанії Google вдалося вияснити, де знаходиться Атлантида. Дослідники розрахували можливі розміри та координати таємничого стародавнього міста, захованого під водою.

Проект Google Ocean віднайшов на дні Атлантичного океану залишки стародавнього міста, яке, цілком ймовірно, і є Атлантидою. Досліджуючи дно океану, вчені виявили перетин кількох ліній, які нагадують міські вулиці.

Майже досконалий трикутник, утворений перетином прямих ліній, був виявлений неподалік Канарських островів, на глибині близько 1000 кілометрів. Загальна площа виявленої території становить 20 000 кв.м.

Тисячі кубометрів води вкривають залишки древнього міфічного міста
Тисячі кубометрів води вкривають залишки древнього міфічного міста

В рамках проекту Google Ocean вчені оприлюднили координати можливої "Атлантиди" - об'єкт знаходиться на 31-15-15 північної широти і 24-15-30 західної довготи. Долучитися до пошуку міфічного острова можуть глибоководні апарати "Мір1" і "Мір2". Легенда стверджує, що древнє місто Атлантида було зруйноване близько 9500 року до нашої ери в результаті природної катастрофи.

Водночас доктор Чарльз Орсер з державного Університету Нью-Йорка у даному контексті зауважує, що дана знахідка за географічними показниками максимально відповідає опису Платона.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.