У США робочі місця обладнають мінівелотренажерами Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2011 14:52 · Розділ: Краса і здоров'я

За даними EurekAlert, американські вчені нещодавно запропонували обладнати сидячі робочі місця спеціальними мінівелотренажерами для профілактики захворювань, зумовлених малорухомим способом життя. Оцінила ефективність таких пристроїв група фахівців під керівництвом Лукаса Кара (Lucas Carr) із Східно-Каролінського університету (East Carolina University).

У спеціальному дослідженні взяло участь 18 осіб, які майже увесь робочий день сидять за столом. У більшості добровольців зафіксували наявність проблем із надмірною вагою (зауважимо, що в дослідженні взяли участь зовсім не старі особи: середній вік піддослідних становив 40 років). Отож робочі місця учасників обладнали мінівелотренажерами. Пристрої встановили під столом та підключили до комп'ютера, що забезпечило можливість фіксували частоту обертання педалей, "пройдену" працівниками відстань та кількість витрачених калорій.

Заняття на велотренажері протягом робочого дня усунуть ризик виникнення захворювань, зумовлених сидячим способом життя (фото взято з сайту nsport.kh.ua)
Заняття на велотренажері протягом робочого дня усунуть ризик виникнення захворювань, зумовлених сидячим способом життя (фото взято з сайту nsport.kh.ua)

В результаті вченим вдалося з'ясувати, що в середньому добровольці займалися вправами, використовуючи тренажер, під час 12 із 20 робочих днів протягом усього дослідження. Працівники виконували вправи близько 23 хвилин щодня. Максимальний період занять на тренажері тривав 73 хвилини: учаснику дослідження вдалося "проїхати" 21,6 кілометра. При такому навантаженні доброволець витратив понад 500 кілокалорій.

Згідно з даними опитування, проведеного серед учасників по закінченню дослідження, більшість із них хотіли б регулярно займатися на такому тренажері. За словами авторів проекту, використання мінівелотренажерів дозволить суттєво знизити ризик розвитку ожиріння, діабету тазахворювань серця, пов'язаних із сидячим способом життя працівників.

Домашние орбитреки - идеальный способ похудеть в домашних условиях. Сидящая работа всегда неблагоприятно влияет на позвоночник, поэтому не стоит запускать себя, поддерживайте форму не выходя из дома.

Джерело: http://medportal.ru

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.