Жінки, зовні схожі на чоловіків, не вміють співчувати Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2011 14:11 · Розділ: Суспільство

Вчені встановили, що навіть невеликий рівень чоловічого статевого гормону тестостерону в жіночому організмі здатен знижувати ступінь співпереживання та співчуття у представниць прекрасної статі. Зокрема в результаті експерименту, проведеного британськими та датськими дослідниками з Кембриджа та Утрехтського університету, 16 добровольців, яким ввели гормон, деякою мірою втратили здатність визначати настрій іншої людини за її виразом обличчя.

Разом з тим, вплив даного гормону на дитину ще в утробі матері, може призвести до виникнення та розвитку аутизму - захворювання, яке не дозволяє дітям та дорослим нормально взаємодіяти з оточуючим середовищем, позбавляючи їх можливості повноцінно спілкуватися. Такий розлад частіше зустрічається у хлопчиків.

Такі жінки не вміють співчувати (фото взято з сайту mgpublications.com)
Такі жінки не вміють співчувати (фото взято з сайту mgpublications.com)

Під час експерименту дослідники провели стандартне тестування добровольців, в процесі якого їм запропонували переглянути фотографії людей та вгадати настрій зображеної людини. Загалом жінки краще впоралися з цим завданням, ніж чоловіки. Однак навіть незначна порція тестостерону, отримана пізніше, знижувала здатність жінок вгадувати настрій людини.

Водночас прийнято вважати, що у чоловіків вказівний палець коротший, аніж безіменний, а в жінок ці пальці відносно рівні за розмірами. Такі відмінності зумовлені рівнем тестостерону, який під час вагітності впливав на плід. Разом з тим жінки, результати тестування яких виявилися найнижчими, мали пальці "чоловічої довжини".

Джерело: http://www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.