Одяг з іонами срібла знищить неприємні запахи Автор: lesya · Опубліковано: 16.02.2011 12:53 · Розділ: Нові технології

Нещодавно спеціалісти розробили «розумний» одяг, який усуне запах поту за допомогою іонів срібла. Представники компаній Woolrich і Agion стверджують, що їхня колекція верхнього одягу дозволить позбутися запаху поту, не потребуючи при цьому прання. Технологія, розроблена Agion, дозволяє іонам срібла проникати в структуру бактерій, які викликають запах поту, знищуючи їх. Разом з тим, іони ніяк не впливають на інші аромати, такі як, приміром, запах парфумів чи кондиціонера для одягу. Творці зазначають, що їхні вироби зберігатимуть властивості навіть у разі тривалої експлуатації та частого прання.

Колекція буде представлена чоловічими й жіночими “толстовками”, куртками та сорочками. Все «срібне» вбрання, окрім дезодоруючих властивостей, збереже нормальну температуру тіла за будь- яких природніх умов, буде швидко висихати, та буде оснащена захистом УФ 40 +, що зробить її ідеальною для трьох сезонів активного відпочинку.

Одяг з іоанами срібла усуне запах поту (фото взято з сайту malahov-plus.com)
Одяг з іоанами срібла усуне запах поту (фото взято з сайту malahov-plus.com)

На перший погляд все нібито ідеально. Однак поняття «іони срібла» викликало цілу низку запитань у захисників навколишнього середовища, оскільки ці частинки токсичні для всіх без винятку видів живих організмів (саме у зв’язку зі своїми бактерицидними властивостями). У даному контексті керівники компанії Agion запевняють, що їхні технології абсолютно безпечні та не використовують наносрібла, токсичність якого є найвищою.

Джерело: http://www.infomaniya.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.