Ікра та горілка - найкращі афродизіаки Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2011 12:16 · Розділ: Медицина

За даними італійських вчених, ікра та горілка здатні посилювати статевий потяг. Дослідники Міланського університету під керівництвом професора Ферерро Рочера вплив продуктів, які підсилюють статевий потяг, на організм людини.

В експерименті взяло участь 234 особи - чоловіки й жінки віком від 23 до 45 років. При цьому у половини піддослідних спостерігалися певні проблеми з потенцією та лібідо, викликані психологічними причинами.

Учасників розділили на дві групи: з однією проводили стандартну терапію, натомість в іншій використовували три продукти-афродизіака: червону ікру з горілкою, шоколад та трюфеля.

Ікра та горілка діють як афродизіаки
Ікра та горілка діють як афродизіаки

За результатами експерименту, найефективнішими збудниками, які поглиблюють та посилюють статевий потяг, виявилися спожиті разом ікра та горілка. Загалом показники, отримані в результаті проведення експерименту, виявилися такими: стандартна терапія призвела до відновлення статевого потягу на 25% протягом тижня; у тих осіб, які вживали ікру разом з горілкою - на 90%; а в решти піддослідних - на 43% протягом однакового періоду часу.

На думку італійських вчених, ікра зміцнює та живить нервові клітини органів інтимної сфери, а її змішування з горілкою підсилює сексуальний потяг. Ні шоколад, ні трюфелі не дали такого результату.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу