Народити власну внучку цілком можливо Автор: lesya · Опубліковано: 15.02.2011 11:48 · Розділ: Медицина

За даними британської газети The Daily Telegraph, нешодавно американська пенсіонерка Крістін Кейсі зі штату Іллінойс виносила та народила дитину для власної дочки. У виданні стверджується, що у 61-річна Крістін Кейсі має трьох власних дітей. Жінка вирішила стати сурогатною матір'ю для власної доньки Сари Коннелл та зятя Білла, бажаючи допомогти їм стати повноцінною сім’єю. Разом з тим повідомляється, що перед цим декілька вагітностей дочки закінчилися трагічно: у неї були викидні.

Минулого тижня Крістін Кейсі народила здорового хлопчика за допомогою кесаревого розтину. Пологи приймали фахівці однією з лікарень Чикаго в штаті Іллінойс. Її 35-річна донька протягом всього часу перебувала в операційній, тримаючи матір за руку.

Крістін Кейсі стала не лише найстаршою породіллею в цілому Іллінойсі, але й єдиною жінкою штату, яка стала сурогатною матір'ю для власної доньки.

Пенсіонерка народила дитину для власної доньки
Пенсіонерка народила дитину для власної доньки

Разом з тим, ізраїльська газета Yedioth Ahronoth у даному контексті відзначає, що чотири роки тому 57-річна мешканка Ізраїлю Ен Стоплер стала сурогатною матір’ю для влісної доньки, яка не могла мати дітей. Зазначається, що ізраїльтянка Ен Стоплер народила двійню. Її дочка Керен згодом зізналася журналістам, що спершу прийняла за жарт пропозицію 57-річної матері виносити дитину власної дочки, у якої виявили рідкісну форму раку шийки матки. Та добре все обдумавши, Керен прийняла пропозицію. Отож на восьмому місяці вагітності Ен Стоплер народила двійню, біологічними батьками якої є її дочка Керен та зять Еяль. Здорові малюки народилися за допомогою кесаревого розтину.

Схожий випадок медики зафіксували і в Бразилії: 28 вересня 2007 року 51-річна мешканка північно-східного штату Пернамбуку народила дітей-близнят своєї 27-річної дочки, ставши водночас бабусею й матір'ю.

А через три роки - 28 вересня 2010 року - 60-річна бразилійка також народила власну внучку. Жінка зважилася на такий крок для того, щоб допомогти своїй 32-річній доньці, яка, за медичними показниками не могла виносити дитину. Окрім того, згідно з бразильськими законами, сурогатною матір'ю може стати лише кровна родичка одного з батьків дитини.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу