У США створено невидиму клавіатуру Автор: lesya · Опубліковано: 14.02.2011 14:47 · Розділ: Нові технології

Порівняно недавно у США було розроблено так звану “невидиму” клавіатуру. Відтепер кожен зможе швидко навчитися друкувати на сенсорному екрані навіть в разі відсутності клавіш із символами.

Спеціально розроблена програма SnapKeys 2i, створена американською компанією SnapKeys, є предиктивною системою введення тексту - схожою на поширену та відому багатьом Т9, яка, однак, здатна роздратувати й святого..

Головна особливість новоствореної програми насамперед у тому, що всі літери згруповані по 6-7 штук у чотирьох маленьких областях по краях дисплея смартфона або планшетного комп'ютера. У процесі самого навчання, яке, за словами творців технології, займає зовсім небагато часу, користувач бачить літери, а згодом вони перестають виводитися на екран.

Принцип набору на новій клавіатурі чимось схожий на Т9
Принцип набору на новій клавіатурі чимось схожий на Т9

Коли користувач починає друкувати потрібне слово, програма сама його «вгадує», показуючи в центрі екрану. Поки що невідомо, наскільки зручною буде така система набору тексту, однак її стовідсотковими перевагами є звільнення дисплея від віртуальної клавіатури і відсутність необхідності вишукувати потрібну літеру.

Передбачається, що SnapKeys 2i не стане завантажуваним додатком. Натомість амбітні розробники мають намір вести переговори з виробниками мобільних пристроїв з метою домогтися введення програми до складу первинної комплектації виробів. Ознайомитися та ретельно оглянути клавіатуру без клавіш кожен бажаючий зможе на виставці Mobile World Congress, яка відбудеться в Барселоні 14-17 лютого.

Джерело: http://www.newsland.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.