На лезі бритви можна... писати Автор: lesya · Опубліковано: 14.02.2011 13:58 · Розділ: Цікаві факти

Британський гравіювальник Грехем Шорт, якому недавно виповнилося шістдесят чотири, написав на гострій частині леза бритви декілька слів. Слова «Nothing is impossible» («Неможливе можливо») не можливо помітити неозброєним оком. Їх вдасться розглянути тільки за умов використання мікроскопа з 400х збільшенням. Довжина напису, зробленого вручну, становить всього одну десяту міліметра.

За словами самого майстра, над своїм творінням йому часто доводилося працювати вночі, адже саме тоді йому вдавалося звести вібрації, викликані вуличним рухом, до мінімуму. А для того, щоб його права рука, якою й виконувався напис, в процесі роботи випадково не здригнулася, чоловік закріпив її спеціальним ременем. Для здійснення необхідних спостережень за серцевим ритмом Грехем Шорт скористався стетоскопом. Сама робота здійснювалася в проміжках між ударами серця.

Довжина напису становить одну десяту міліметра
Довжина напису становить одну десяту міліметра

Створення напису тривало майже 7 місяців, чоловік працював по кілька ночей на тиждень. Вигравіювати настільки маленькі літери вдалося далеко не з першої спроби. За словами майстра, він зіпсував близько 150 лез перед тим, як здійснити задумане.

Джерело: http://zhelezyaka.com/


Інші новини розділу