IPhone 5G – всегда первый Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.02.2011 20:07 · Розділ: Мобільний зв’язок

По всей видимости, для компании IPhone крайне важно всегда и во всем быть первыми. Именно поэтому, наделенный современными функциями, Apple iPhone 5G стал на данный момент самым мощным, и в то же время, самым простым в использовании мобильным телефоном.

Учитывая эти качества реально предположить, что любой, то хоть раз подержал в руках iPhone 5 оценить его превосходство над всеми иными смартфонами.

Одним из самых востребованных преимуществ этого гаджета можно считать видео звонки. Да, наконец – то мечта миллионов претворена в действительность. Теперь – это не достояние фантастических романов, видео звонки становятся нашей реальностью. И если вы все еще сомневаетесь в этом – достаточно, всего лишь, приобрести айфон 5 и во всем убедится своими глазами. Хотите «сопровождать» своих друзей в потрясающем путешествии – просто нажмите на кнопочку, и все, что видят ваши друзья, станет доступно и вам в режиме реального времени.

С Apple IPhone 5G вы уж точно станете победителем конкурса на лучший видео ролик, ведь две камеры, которыми оснащен этот гаджет позволяют одновременно фиксировать все, что происходит с вами и вокруг вас. Опция FaceTimeдает вам возможность переключать камеры во время видео звонка, т. е. вы можете «показать» собеседнику прекрасный вид, и потом, переключившись на камеру, которая сфокусирована на вас сделать свои комментарии увиденному, непосредственно смотря на своего друга.

Особого внимания заслуживает дисплей Retina, установленный на Apple IPhone 5G. Вот уж точно, мир не видел еще столь же яркого и четкого дисплея в мобильных телефонах. Достаточно сказать, что дисплей iPhone 5 вмещает в себя число пикселей, в четыре раза превышающее их количество в предыдущей в четвертой версии в четыре раза. А особое качество дисплея, которое отличается удивительно плотным расположением пикселей, даже при самом внимательном рассмотрении не позволяет выделить на экране характерные точки. Не удивительно, что цветная картинка на этом дисплее поразительно живая и красочная, а текст – безупречно четкий.

своего владельца айфон 5 поражает способностью запустить в одно и то же время три – четыре приложения, разработанных различными компаниями, и без особых проблем переключаться между ними. При этом не заметно даже малейшего «подвисания» гаджета. Впрочем, и внештатной подзарядки после работы с несколькими приложениями одновременно ему не понадобиться.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.