Секрет щасливого шлюбу - в кількості обіймів Автор: lesya · Опубліковано: 11.02.2011 13:15 · Розділ: Суспільство

Психологи Каліфорнійського університету, США, опираючись на дані, отримані в результаті проведення відповідних досліджень, стверджують, що обійми допомагають позбутися стресу та навіть больових відчуттів. На їхню думку, секрет щасливого подружнього життя - всього декілька обіймів на день.

У дослідженні взяло участь 25 добровольців - здебільшого студенти, у яких протягом останніх півроку були стабільні взаємини з протилежною статтю. Після серії експериментів з'ясувалося, що в жінок, у яких є можливість дивитися на фото бойфренда чи тримати його за руку, знижується чутливість до болю.

Обійми - секрет щасливого шлюбу
Обійми - секрет щасливого шлюбу

Окрім того, вчені опитали сімейні пари, які вважають себе щасливими, і з'ясували, що секрет успішного шлюбу - це необхідність обійматися не менше чотирьох разів на день. На додачу, гармонію в сімейні стосунки внесуть щонайменше дві романтичні прогулянки на місяць, один похід в кіно удвох та квіти для дружини не рідше одного разу на місяць.

Такі нехитрі заходи дозволяють зберегти теплі стосунки в родині, що, на думку вчених, і є одним із найважливіших способів профілактики серцево-судинних захворювань та передчасної смерті.

Джерело: http://medkarta.com


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.