Жінок приваблюють неприступні чоловіки Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2011 17:36 · Розділ: Суспільство

За даними Daily Mail, результати останніх досліджень та психологічних спостережень доводять, що чим менше чоловік любить ту чи іншу жінку, тим більше він їй подобається.

Для проведення експерименту психологи відібрали 47 британських студенток, які мали власні сторінки в Facebook з фотографіями та озвученими перевагами того, що їм подобається, а що ні. Кожну учасницю інформували про те, що з її даними, як і з інформативними даними 20 інших дівчат, що взяли участь у дослідженні, ознайомилися студенти-хлопці з двох інших університетів.

Після цього частині студенток-волонтерів продемонстрували по чотири фотографії чоловіків з того ж таки Facebook, які, на думку дівчат, були реальними людьми, хоча ця інформація згодом виявилася неправдивою.

Водночас решті студенток повідали, що цим чотирьом хлопцям вони дуже сподобалися. Їхнім "колегам" по експерименту сказали, що чоловіків не надто вразила привабливість дівчат. А третій групі навмисне представили "туманні" відомості про те, як ставляться до них ці самі чоловіки.

Жінки надають перевагу неприступним чоловікам
Жінки надають перевагу неприступним чоловікам

В результаті дослідження були встановлені наступні факти: жінки, які вважали, що зазначені чоловіки обожнюють їх понад усе, більшою мірою виявляли зацікавленість ними порівняно з конкурентками, які вважали, що представники сильної статі оцінюють їх на "середньо".

Однак в цілому найпривабливішими в жіночих очах виявилися саме ті чоловіки, чиї наміри не конкретизувалися.

У даному контексті рофесор Даніель Гілберт з Гарвардського університету (США) зазначає, що отримані результати стануть в пригоді в реальному житті. Справа в тому, що в момент, коли люди стрічаються вперше, популярна порада щодо того, як саме слід поводитися в рамках подібних зустрічей, виявляється насправді правильною та вірною. Вона полягає у наступному - не слід поспішати розкривати свої істинні почуття.

У такому випадку схожа осмислена "таємничість" допоможе спрямувати думки особи, яка припала вам до душі, у вірному та вигідному для вас руслі.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.