У Британії людям з низьким рівнем IQ заборонено займатися сексом Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2011 14:29 · Розділ: Цікаві факти

Опікунський суд Британії розглянув справу 41-річного Алана (прізвище чоловіка не розголошується) на підставі Закону про дієздатність, прийнятого ще у 2005 році. Цей суд був свого часу створений спеціально з метою надання допомоги громадянам, не здатним приймати рішення самостійно. Серед рішень, прийнятих в різні часи опікунським судом, виокремимо наступні: рішення про примусовий аборт, примусову контрацепцію та, насамкінець, рішення про примусове життєзабезпечення.

Відповідно до рішення суду, Алану, коефіцієнт розумового розвитку якого становить всього- на- всього 48 балів, заборонено займатися сексом (за винятком сексу наодинці із собою). Інтимні взаємини зі своїм партнером Алан повинен негайно припинити.

Чоловік зобовязується негайно припинити стосунки зі своїм партнером
Чоловік зобовязується негайно припинити стосунки зі своїм партнером

Суд в процесі розгляду справи встановив, що чоловік не розуміє, що таке секс, і якими можуть бути наслідки сексуальних взаємин. До того ж він не має анінайменшого уявлення про те, що інтимний зв'язок може завершитися вагітністю чи якимись венеричними захворюваннями. У 41- річному віці чоловік переконаний, що дітей приносить лелека. Суддя виніс рішення, згідно з яким Алану належить пройти курс сексуального виховання. А до того часу чоловік дотримуватиметься сексуального “голодування”.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу