Тепер батьківство можна встановити в домашніх умовах Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2011 14:18 · Розділ: Медицина

Декілька років тому соціологам вдалося з'ясувати, що близько 25% чоловіків вирощують та виховують чужу дитину, будучи абсолютно впевненими в тому, що це їхнє рідне чадо. Виявилося, що в разі необхідності жінки, які зазвичай так полюбляють базікати, вміють зберігати таємниці не гірше Штірліца. Однак тепер тисячам жінок загрожує викриття.

Так, у британських аптеках в продаж надійшли портативні домашні засоби для встановлення батьківства Assuredna, за допомогою яких у кожного батька з’явиться унікальна можливість провести аналіз ДНК прямо у себе в ванній. Вартість такого набору сягає всього 29,99 фунтів.

Для проведення аналізу за допомогою Assuredna необхідні зразки слини матері, дитини та батька.Їх слід помістити в спеціальні кольорові конверти з певним кодом, які згодом надсилаються в лабораторію Anglia DNA. Далі слід доплатити ще 129 фунтів за роботу лаборантів. І вже через декілька днів батько одержує поштою відповідь, точність якої становить 99,99%.

Відтепер встановити батьківство можна самостійно (фото взято з сайту volynnews.com)
Відтепер встановити батьківство можна самостійно (фото взято з сайту volynnews.com)

"Питання встановлення батьківства в сім'ях здавна вважається дуже складною та делікатною темою, - підкреслює технічний керуючий Anglia DNA доктор Менді Хартлі. - Однак в переважній більшості випадків сім'ї отримують саме такі результати, яких вони очікували. Ми сприяємо відновленню довіри у подружжі. Майже половина проведених нами тестів стосується дітей, які не досягли року, отож ми допомагаємо встановити батька дитини, яка ще нічогісінько не розуміє".

Якщо ж дитині не виповнилося 16 років, її мати обов’язково повинна дати згоду на проведення тесту. Представник Anglia DNA заявив, що даний продукт не використовуватиметься для неузгоджених тестів.

Джерело: http://www.mignews.com/


Інші новини розділу