У Китаї пропагують "антифлірт" Автор: lesya · Опубліковано: 08.02.2011 15:13 · Розділ: Події у світі

Нещодавно у Китаї представники влади прийняли відповідні норми, що визначатимуть, якої дистанції слід дотримуватися школяркам та школярам, студенткам і студентам та й взагалі всім іншим представникам протилежних статей на території учбових закладів.

У Міністерстві освіти КНР вирішили, що хлопчики й дівчатка в школі не можуть знаходитися на відстані, меншій ніж 50 см, один від одного. Водночас безпечна відстань між студентами і студентками сягає 80-100 см. Окрім того, владою забороняються будь-які фізичні контакти, навіть мимовільні та випадкові. Боротьба представників влади Китаю з найменшими проявами інтимності в навчальних закладах не допускає компромісів.

А тих, хто наважиться переступити "стіну пошани між статями" (таку символічну назву в урядовому комюніке отримала заборона), буде виключений з навчального закладу. Перше вторгнення в межі чужого інтимного простору каратиметься бесідою з викладачем. За друге порушення усуватимуть від занять або ж виключатимуть зі школи. А в Китаї, за даними журналістів, сам факт виключення з навчального закладу закриває шлях до вступу в кращі університети, змушує розпрощатися з мрією про навчання за кордоном, перешкоджає вступу до лав компартії. Таким чином, порушення півметрового простору стає причиною безробіття та злиднів.

Інтимна відстань між студентами повинна становити близько метра (фото взято з сайту masterschool.dp.ua)
Інтимна відстань між студентами повинна становити близько метра (фото взято з сайту masterschool.dp.ua)

Тривога представників влади країни зрозуміла: діти, що виростають по одному в сім'ї, розпещені бабусями й дідусями, невиховані і вважають себе щонайменше "імператорами". Отож для того, щоб нагадати, що авторитаризм завжди грунтується на гармонії, було вирішено вжити заходів впливу на дорослих: той, хто не проявляє піклування про батьків, може забути про кар’єрний ріст.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу