Тепер сліпі зможуть керувати автомобілем Автор: lesya · Опубліковано: 08.02.2011 12:59 · Розділ: Нові технології

Нещодавно представники американської компанії Virgina розробили спеціальний пристрій, який дозволить сліпим людям керувати автомобілем. Конкурс на створення даного приладу був ще раніше ініційований Національною федерацією сліпих США.

Пристрій працюватиме наступним чином: сигнали про наявні перешкоди на дорозі незрячий водій отримує завдяки спеціальним рукавичкам. Спеціальні датчики проводять сканування простору попереду автомобіля, і в разі виникнення необхідності об'їзду перешкоди вони подають сигнали. І якщо слід повернути вліво, то сигнал подається на ліву рукавичку, а якщо вправо, то, відповідно, на праву.

Новий пристрій дозволить сліпим керувати автомобілем (фото взято з сайту utro.ua)
Новий пристрій дозволить сліпим керувати автомобілем (фото взято з сайту utro.ua)

Та ясна річ, такої «примітивної» системи для ситуацій, в яких і водієві з нормальним зором буває проїхати непросто, явно недостатньо, однак фахівці продовжують вдосконалювати розроблену технологію.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.