Шлюб змінює чоловіків на краще Автор: lesya · Опубліковано: 07.02.2011 16:40 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені університету Рутджерса (Rutgers University), США, у співпраці із сайтом знайомств Match.com, провівши низку необхідних досліджень, з'ясували, що усталене роками традиційне уявлення про ставлення чоловіків та жінок до шлюбу докорінно змінилося. Так, за даними Daily Mail, створити сім'ю бажає понад 50% чоловіків та менше 50% жінок. Окрім того, чоловіки більшою мірою виявилися схильними до кохання з першого погляду.

На думку вчених, цей факт є яскравим свідченням стирання культурно зумовлених меж між статями, оскільки жінки своїми звичками стають схожими на чоловіків, а чоловікам у свою чергу дедалі частіше притаманні риси, які зазвичай асоціюються з жінками. Чоловіки стають чутливішими та турботливішими, натомість жінки насолоджуються вільним життям, не бажаючи зв'язувати себе якоюсь відповідальністю.

Чоловіки більше, аніж жінки, прагнуть до одруження
Чоловіки більше, аніж жінки, прагнуть до одруження

Разом з тим, за результатами проведеного дослідження завести дітей бажає понад 50% одиноких чоловіків у віці від 21 до 35 і лише 46% жінок, які досягли такого віку. Схоже співвідношення спостерегли і в групі чоловіків та жінок від 35 до 44. До того ж жінки прагнуть незалежності у взаєминах з чоловіками. Однак, враховуючи той факт, що для дослідження використовувалися матеріали сайту знайомств, є ймовірність того, що частина людей давала про себе ті відомості, які, на їхню думку, привернули б увагу протилежної статі.

А в грудні минулого року психологи з'ясували, що шлюб насправді змінює чоловіків на краще або, як мінімум, пригнічує їхню схильність до антисоціальних вчинків. Експерти Мічиганського державного університету (Michigan State University), США, під час проведення експерименту спостерігали за групою чоловіків з моменту, коли їм виповнилося 17 років та більшість з них ще не були одружені, до досягнення ними 29 років - на цей час вже 60% піддослідних перебували в шлюбі. В результаті виявилося, що одружені чоловіки до моменту досягнення 29 років значно рідше вдавалися до агресії та пияцтва, аніж їхні неодружені ровесники.

А результати 12-річного спостереження за однояйцевими близнятами довели, що одруження насправді значно змінює поведінку людей: після того, як один із близнят одружився, частота прояву у нього антисоціальної поведінки різко знизилася. Натомість рівень всього антисоціального у його неодруженого брата не змінився.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.