Цілющі властивості зеленого чаю Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.05.2009 10:42 · Розділ: Краса і здоров'я

Зелений чай залишається основним напоєм в Китаї, Японії та Індії вже впродовж багатьох тисяч років. В Азії його застосовують в медичних цілях, наприклад для лікування головного болю, загоєння ран, зупинки кровотеч, допомоги травленню і контролю температури тіла. Зелений чай з'явився в наший країні відносно недавно, і дослідники все ще продовжують відкривати його безмежні цілющі властивості.

Проте вже зараз цей напій може позмагатися в своїй популярності з чорним чаєм. Дослідження довели, що споживання зеленого чаю знижує рівень холестерину. Крім того, він також підвищує вміст ліпопротеїдів високої щільності, яких також називають хорошим холестерином, протиставляючи ліпопротеїдам низької щільності - поганому холестерину.

Це чудова натуральна альтернатива лікарським препаратам, які знижують рівень холестерину, що зазвичай містять велику кількість хімічних елементів і мають серйозні побічні ефекти. Ще одна прекрасна якість зеленого чаю, яка змушує людей, що дотримуються дієти, по всьому світу співати йому дифірамби, - це його здатність прискорювати метаболізм. Збалансована дієта, регулярні фізичні навантаження та здоровий 8-годинний сон сприяють схудненню та підтримці ваги в нормі.

Зелений чай містить сильний антиоксидант, який зменшує ризик захворювання певними видами раку. Він також полегшує біль при суглобовому ревматизмі та стимулює імунну систему. Деякі дослідження також вказують, що зелений чай здатний контролювати рівень цукру в крові.

Для того, щоб найефективніше захистити себе від вільних радикалів, можна використовувати комбінацію зеленого чаю з екстрактом зерен винограду, чорниці. Серцево-судинні захворювання також є сферою, в якій вам може допомогти зелений чай. Антиоксидант EGCG, що допомагає запобігти раку, також позитивно впливає на серцево-судинну систему.

Враховуючи, що тромбоутворення є однією з головних причин серцевих нападів, а їх кількість зменшується при пониженні рівня холестерину, здоров'я серця сильно поліпшується при вживанні зеленого чаю. Доведено, що чашка зеленого чаю приносить більше користі для серця, ніж келих хорошого червоного вина.

Джерело news.rin.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.