У Великобританії з’явився готель для курей Автор: Lesly · Опубліковано: 02.02.2011 17:01 · Розділ: Події у світі

Девід Робертс, житель графства Корнуол, що на південному заході Англії, відкрив незвичайний готель: його клієнтами є … кури. Заклад розпочав свою діяльність кілька місяців тому, проте місцеві журналісти дізналися про його існування тільки тепер.

За словами підприємця, він вирішив відкрити готель для птахів, щоб полегшити життя місцевим фермерам. "Якщо господарям курей кудись терміново потрібно поїхати, вони можуть залишити своїх вихованців у нашому готелі", - пояснив Робертс.

Готель для птахів Робертс відкрив, щоб полегшити життя місцевим фермерам. Фото взято з сайту newsland.ru
Готель для птахів Робертс відкрив, щоб полегшити життя місцевим фермерам. Фото взято з сайту newsland.ru

Чоловік розповів, що найбільший наплив "клієнтів" його заклад пережив у період різдвяних і новорічних свят - всі місця в курниках виявилися зайнятими, оскільки багато фермерів вирішили відпочити, а за їхніми птахами нікому було доглянути.

Проживання однієї курки в спеціалізованому готелі обходиться в 2 фунти і 75 пенсів (2 фунта йдуть на оренду місця в курнику, розрахованому на вісім птахів). Крім ночівлі у комфортабельному курнику "постояльцям" також пропонується сніданок, обід і вечеря на свіжому повітрі, а також денні прогулянки. Тим, хто вирішить залишити в курячому готелі відразу кілька птахів, надаються знижки.

Ідею створення готелю для тварин не можна назвати оригінальною. Щорічно в світі відкриваються по кілька готелів для домашніх улюбленців - собак, кішок і гризунів. Однак, задумку Девіда Робертса можна назвати унікальною, оскільки поки відкритий ним курячий готель вважається єдиним у своєму роді.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу