Пообідати в небесах вже можна в багатьох містах світу Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.05.2009 15:55 · Розділ: Нові технології

Ресторан-атракціон відкрився в ізраїльському місті Яффа. Стіл та шкіряні сидіння надійно прикріплені до відкритої платформи, зверху накритої скляним навісом-дахом з яскравими світильниками, що дозволяє використовувати ресторан, який «літає», в дощ та вночі.

Кожен клієнт зручно влаштовується в шкіряних кріслах, знаходячись в цілковитій безпеці, оскільки крісла та столики надійно прикріплені до платформи. Декілька офіціантів пересуваються в центрі майданчика, пропонуючи відвідувачам випивку, закуску, а також зробити фотографію на пам'ять.

По вимогах безпеки дітей на Dinner in the Sky не пускають. Платформу з рестораном піднімають на висоту за допомогою потужного крана. Багато з гостей спочатку помітно нервують. Ця нова забава для туристів користується великою популярністю, проте заклад приймає лише обмежене число відвідувачів: не більше двадцяти чоловік одночасно.

Фото взято з сайту rus.newsru.ua
Фото взято з сайту rus.newsru.ua

Такий же ресторан розваг з’явився в американському Лас-Вегасі. Компанія Events In The Sky - власник ідеї і бренду Dinner in the Sky на сьогоднішній день пропонує пообідати на висоті в більш ніж 26 країнах світу, а також обслуговування "за замовленням", коли літаючий ресторан привозять та встановлюють в будь-якому місці. Для цього необхідний майданчик близько 500 квадратних метрів.

На висоті можна проводити весілля, презентації, ділові зустрічі, вечері з концертами.

Джерело rus.newsru.ua


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.