Чоловіків визнано більш відповідальними працівниками Автор: Lesly · Опубліковано: 29.01.2011 11:07 · Розділ: Цікаві факти

Дослідники із Великої Британії стверджують, що керівництву компанії необхідно приділяти увагу мотивації працівників і особливо це стосується жіночої половини персоналу. Оскільки, за даними науковців, багато представниць прекрасної статі беруть лікарняні зовсім не тому, що дійсно почуваються погано.

Зокрема, серед 1360 учасників опитування, дійсно хворими виявилися тільки 44% жінок. Натомість, серед чоловіків, як встановили медики, до хитрощів вдавалися тільки 33%. Більш того, панянки не тільки частіше влаштовували собі позапланові вихідні, але й проявляли більшу фантазію, щоб пояснити причини прогулу.

Багато представниць прекрасної статі беруть лікарняні зовсім не тому, що дійсно почуваються погано. Фото взято з сайту raut.ru
Багато представниць прекрасної статі беруть лікарняні зовсім не тому, що дійсно почуваються погано. Фото взято з сайту raut.ru

Серед найбільш поширених підстав для неявки на роботу дами часто називали неможливість дістатися до роботи, наприклад, внаслідок того, що замерз автомобіль чи не вистачило грошей на автобус (через занадто малу зарплату). Однак, перше місце зайняли так звані жіночі проблеми зі здоров'ям. Крім того, багато жінок розповідали начальству, що родичі випадково замкнули їх вдома, а ключів не залишили. Деякі скаржилися, що з їхніми близькими сталося якесь нещастя.

Цікаво те, що вагомими причинами прогулу деякі британки вважають білок чи голубів, що випадково потрапили до їхньої оселі, собаку, що зламала ногу або кішку, що скучила за господарями за час їхньої відсутності. Чимало дівчат посилалися на те, що не могли знайти свій одяг чи взуття, і навіть заявляли, що забули про необхідність вийти на роботу.

На думку Расса Пайпера, одного з керівників опитування, кількість таких ситуацій можна суттєво знизити, якщо достатньо уваги приділяти мотивації праці підлеглих.

Джерело: raut.ru


Інші новини розділу