До 2015 року чисельність інтернет-користувачів зросте до 3 мільярдів Автор: Lesly · Опубліковано: 28.01.2011 18:13 · Розділ: Суспільство

За даними Міжнародної асоціації телекомунікацій (ITU) при ООН, яка на сьогодні об'єднує компанії та урядові організації з більш ніж 190 країн світу, доступ до всесвітньої мережі тепер є практично у кожного третього жителя планети. Іншими словами, чисельність світової інтернет-аудиторії в кінці минулого року досягла двох мільярдів чоловік.

До 2015 року доступ до Мережі буде у половини землян. Фото взяте з сайту compulenta.ru
До 2015 року доступ до Мережі буде у половини землян. Фото взяте з сайту compulenta.ru

Для порівняння, у 2009 році без Інтернету не уявляли собі життя 1860 мільйонів користувачів, а в 2000 році - близько 250 мільйонів. При цьому, в державах, що розвиваються всесвітньою мережею користуються приблизно 21% населення, а в розвинених - 71%. У 2010 році кількість інтернет-користувачів, що виходять в Мережу через фіксовані широкосмугові лінії, вперше перевищила півмільярда, досягнувши 555 мільйонів чоловік.

Крім того, в звіті ITU йдеться про те, що в кінці 2010 року кількість абонентів стільникового зв'язку досягла 5,3 мільярда чоловік, що становить 90% населення Землі. При цьому, 940 мільйонів абонентів віддають перевагу мобільним широкосмуговим з'єднанням. Необхідно додати, що в минулому році мобільні сервіси третього покоління (3G) були доступні мешканцям 143 країн, тоді як у 2007 році такими перевагами могли користуватися жителі 95 країн.

За прогнозами експертів, до 2015 року доступ до Мережі буде у половини землян.

Джерело: compulenta.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.