Поспішай: скоро День Валентина! Автор: Іванна · Опубліковано: 25.12.2012 20:12 · Розділ: Цікаві факти

Усі закохані пари святкують у лютому День Святого Валентина. Існує чимало оповідей, пов'язаних із цим святом, а особливо із його назвою. В одній із версій говориться про нещасливу любов Валентина,; у другій - що один чоловік вінчав закоханих, що і стало причиною його смерті; у третій - що він сильно любив дітей і був їм товаришем.

Та істина тут одна – Валентин став заступником всіх закоханих і родоначальником традиції обмінюватися 14 лютого невеличкими записочками, які ми називаємо валентинками.


У цей день прийнято поздоровляти не лише своїх коханих, але і дорогих вам та близьких людей.

Слід приділяти увагу кожному, адже йдеться про всеохоплюючу любов, якій немає меж, і яку не можна виміряти. Тому так важливо подарувати валентинку – куплену чи зроблену самостійно. До речі, зроблені власноруч валентинки, завжди сприймаються тепліше.

У будь-якому випадку, краще написати листівку самостійно та підібрати тільки найщиріші слова, які зможуть торкнутися серця ваших близьких. Людям приємно приймати такі вітання, адже навіть маленька увага з боку наших друзів може підняти нам настрій, дає зрозуміти, що ми комусь небайдужі.

Подарунки цього дня мають символічний характер.

Часто дарують якусь річ у формі сердечка - так виявляють найщиріші почуття. Це можуть бути маленькі сувеніри, м'які іграшки із символічним серцем.

Прекрасними дарунками старшому поколінню стануть оригінальні набори келихів, цікаві фоторамки (електронні, чи з записом звуку) або престижні настільні сувеніри, на яких можна зробити вітальне гравіювання. Не варто жінкам дарувати посуд, пароварки, каструлі. Такі подарунки тільки пригнітять ваших любимих жінок, мам, бабусь та коханих. Подарунок повинен бути для душі, а не для того, щоб ще раз нагадати, що місце жінки на кухні.

Друзям актуально дарувати невеликі символічні сувеніри та вітальні листівки.
Символом міцної дружби є сувенір або прикрасу, що складається з двох половинок - одна Вам, інша - Вашому другу. Досить популярними є підвіски до ланцюжків у вигляді сердець, які можна розділити на 2 половинки - одну для коханої (чи коханого), а другу для вас.

У День Св.Валентина навіть малесенький подарунок, найменший знак уваги і турботи сприйматиметься тепло і з вдячністю. Нехай це свято завжди буде пам'ятним для Вас і Ваших близьких.

Не шкодуйте тепла свого серця для рідних та близьких, і вам обов'язково пощастить в основному в цьому житті - коханні!

Джерело: http://www.myjane.ru/

Інші новини розділу