Трирічна дівчинка купила екскаватор Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.05.2009 13:59 · Розділ: Цікаві факти

Трирічна дівчинка з новозеландського Окленда випадково придбала на інтернет-аукціоні екскаватор. Коли батьки Піпі Кінлан (Pipi Quinlan) лягли спати, дівчинка підійшла до комп'ютера і почала грати з мишкою та клавіатурою. Комп'ютер в той час був підключений до Інтернету.

Вранці мама дитини, Сара прочитала електронний лист від новозеландського інтернет-аукціону Trade Me: «Дякуємо Вам за покупку екскаватора фірми Kobelco. Сподіваємося, він Вам сподобається». У листі також повідомлялася вартість покупки - 20 тисяч новозеландських доларів (близько 12640 доларів США). Мама розповіла журналістам, що була «в шоці від такої високої ціни».

Спочатку Сара запитала свого чоловіка, Рейда, навіщо він купив екскаватор. Той відповів, що він нічого такого не купував. Потім, з таким же питанням Сара звернулася до свого 18-річного сина - той також відрікся від покупки. В кінці-кінців батькам вдалося з’ясувати, що це була трирічна Піпі. Річ у тому, що на сайті Trade Me сім'я раніше робила деякі покупки, і в браузері були збережені логін та пароль.

Піпі, в результаті випадкових кліків мишкою, отримала доступ до аукціону та купила екскаватор. Мама дитини розповіла, що Піпі вже вчиться користуватися комп'ютером і навіть з успіхом грає в дитячі ігри. Коли батьки подзвонили в інтернет-компанію і повідомили про те, що трапилося, менеджери Trade Me спочатку відповіли, що «це не дуже смішний жарт», оскільки їм доведеться відмінити результат торгів, які відбулися. Але, врешті-решт, непорозуміння було залагоджене, і екскаватор Kobelco благополучно продали «дорослому» клієнтові.

У бесіді з журналістами Сара Кінлан розповіла, що найважчим для неї було пояснити дочці, що так поступати недобре: «Я сказала Піпі, що вона витратила всі сімейні гроші на 20 тисяч порцій морозива. Здається, вона зрозуміла». Зараз дівчинці тимчасово заборонено грати в комп'ютерні ігри. Батьки також почали регулярно очищати кеш браузера, щоб паролі і логіни надалі не зберігалися.

Джерело from-ua.com


Інші новини розділу