Іспанці придумали новий спосіб утилізації сміття Автор: Lesly · Опубліковано: 25.01.2011 16:43 · Розділ: Події у світі

На одній з центральних площ Мадрида "виріс" готель зі сміття. Незвичайну будівлю було зведено в рамках акції "Врятуй пляж" (Save the Beach). Каркас двоповерхового будинку зі сміття виготовлено з дерева, а його стіни завішані різноманітним сміттям: пластмасовими бочками, дерев'яними рамами, музичними інструментами, рваним одягом, книгами, шинами, а також алюмінієвими, скляними та консервними банками, пластиковими пакетами, проводами, валізами, компакт-дисками, касетами, битим посудом, побутовою технікою, що вийшла з ладу, тощо. Для міцності конструкції все це скріплено монтажною піною.

Сміття для цієї цілі збирали добровольці на одному з місцевих пляжів або ж виловлювали із води. Всередині незвичайного готелю є п'ять кімнат, обставлених меблями, знайденими на звалищах, і навіть біотуалет та викинутий холодильник. Перед "сміттєвим" готелем на невеликій ділянці піску красується пальма.

За словами організаторів акції, їхня головна мета захистити навколишнє середовище і пляжі. Фото взято з сайту newsland.ru
За словами організаторів акції, їхня головна мета захистити навколишнє середовище і пляжі. Фото взято з сайту newsland.ru

На даний момент у готелі проживають 10 найбільш активних добровольців. Потрапити в середину можуть і туристи. Акція триватиме до 23 січня.

Ідея створення такого незвичайного готелю належить німецькому художнику Гансу Шульту (Hans Schult). За його словами, головна мета акції захистити навколишнє середовище і пляжі. "Ми хочемо показати, яким може бути ваш відпочинок, якщо ситуація не зміниться", - додав прес-секретар проекту Рока Пікерас.

За словами організаторів акції, близько 15 відсотків відпочинкових зон у Європі вже не можуть вважатися пляжами внаслідок величезної кількості сміття, що там зібралася.

Акції "Врятуй пляж" раніше проводилися в Італії, Південній Кореї, Бразилії, Пакистані, Канаді, В'єтнамі та багатьох інших країнах. Спонсором цього проекту виступає пивоварна компанія Corona.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу