Хліб може бути здоровим продуктом Автор: Lesly · Опубліковано: 24.01.2011 11:46 · Розділ: Краса і здоров'я

Дослідники із США з’ясували, що хліб відноситься не тільки до необхідних продуктів, але й надзвичайно корисних. Однак, здоровим продуктом він може бути тільки за умови, якщо правильно приготовлений.

Зокрема, хліб повинен виготовлятися із закваски. Адже відомо, що висока кислотність густої закваски перешкоджає розвитку інших мікроорганізмів, а це позитивно позначається на якості та ароматі хліба.

Хліб із пророслих злаків не тільки характеризується високою поживністю, але й містить менше крохмалю, що сприяє легшому засвоєнню готових продуктів. Фото взяте з сайту vkurse.ua
Хліб із пророслих злаків не тільки характеризується високою поживністю, але й містить менше крохмалю, що сприяє легшому засвоєнню готових продуктів. Фото взяте з сайту vkurse.ua

Крім того, було встановлено, що особливо корисний хліб, приготовлений з борошна з пророслого жита, пшениці чи навіть бобових. Так, науковці дійшли висновку, що борошно із пророслих злаків не тільки характеризується високою поживністю, але також містить менше крохмалю, що сприяє легшому засвоєнню готових продуктів.

Експерти стверджують, що хліб та інші вироби із пророслих злаків відіграють величезну роль у профілактиці ракових захворювань, не впливають на рівень цукру в крові і чудово засвоюються навіть в тих людей, що страждають целіакією.

Джерело: rin.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.