"Клятва Гіппократа" для банкірів Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2011 11:45 · Розділ: Економіка

Незабаром американських банкірів можуть зобов'язати давати «клятву Волкера», яка, як стверджують спеціалісти, допоможе врегулювати діяльність банків, зробивши її більш чесною та прозорішою.

За даними The Huffingtomn PostВ, вести клятву для банкірів запропонував американський фінансист та радник Обами з питань економіки Пол Волкер. В основу клятви покладено поділ банківських послуг і торгівлі цінними паперами за рахунок власних банківських коштів. На думку Волкера, така ініціатива зробить фінансову систему США чеснішою.

Згідно із запропонованою директивою, керівники банків публічно даватимуть обіцянку слідувати правилам та вимогам, викладеним у тексті клятви.

Банкіри даватимуть клятвуВолкера (фото взято з сайту hombiz.ru)
Банкіри даватимуть клятвуВолкера (фото взято з сайту hombiz.ru)

Передбачається, що новостворені правила обмежать можливості фінансових установ одночасно проводити інвестиційну та кредитну діяльність. Текст обітниці водночас міститиме основні морально-етичні принципи поведінки банкірів.

За словами експертів, «клятва Волкера» може стати витонченим та своєрідним способом впливу на роботу банківського сектора США. Натомість колишній аналітик Федерального резервного банку у Філадельфії Пол Міллер впевнений, що директорам банків така ініціатива не сподобається.

Джерело: http://www.rosbalt.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.