Playboy готує "нецензуровану" версію журналу для iPad Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2011 11:31 · Розділ: Культура

Нещодавно глава видавничого дому Playboy Х'ю Хефнер заявив, що найближчим часом читачі та прихильники журналу, які водночас є власниками iPad, зможуть оцінити версію легендарного видання, яка не піддаватиметься цензурі та буде створена спеціально для популярного планшетного комп'ютера.

Водночас наголошується, що вже на початку весни читачі зможуть сповна насолодитися виданням в електронній оригінальній версії. Передбачається, що програма для iPad надасть доступ до повного електронного архіву журналу Playboy та забезпечить можливість підписки на нові номери.

Хю Хефне (фото з сайту moizvezdi.ru)
Хю Хефне (фото з сайту moizvezdi.ru)

Відомо, що представники компанії Apple надзвичайно суворо ставляться до медіаконтенту, призначеного для дорослих користувачів. На даний час заяву Хефнера представники компанії ще не прокоментували.

На початку 2010 року Apple видалила понад 5 тисяч додатків «для дорослих» з App Store. Окрім того, заборона на розміщення в App Store поширилася на програми, які містили слова з сексуальним підтекстом чи зображення оголених тіл. Разом з тим, додаток Playboy для iPhone з App Store видалено не було, однак зображення, демонстровані програмою, все- таки цензурували - їхні фрагменти, які цензор вважав непристойними, приховали чорними прямокутниками.

Випуск iPad-версії Playboy теоретично повинен допомогти власникові журналу розширити читацьку аудиторію, адже тираж видання останнім часом дуже скоротився - з 3,5 мільйонів екземплярів у 2006-му до 1,5 мільйонів у 2010-му.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?