Лондон визнано "найвідкритішим" мегаполісом світу Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2011 11:26 · Розділ: Суспільство

За даними ІТАР-ТАСС, столицю Великобританії - Лондон - визнано найвідкритішим мегаполісом світу. Саме тут зафіксували найприхильніше ставлення до іноземців та вкрай ліберальну імміграційну політику.

Другу позицію за рівнем власної відкритості зайняв Нью-Йорк. Першу трійку лідерів цього списку замикає Торонто. Складаючи рейтинг, спеціалісти враховували декілька факторів, серед яких, насамперед, виокремимо наступні: легкість, з якою будь-яка компанія може найняти на роботу іноземця, умови в'їзду в країну та візовий режим, права іммігрантів, можливість перевезти сім'ю, розміри податків і вартість оренди помешкання.

Саме в Лондоні іноземцям найлегше знайти роботу (фото взято з сайту uatravel.com.ua)
Саме в Лондоні іноземцям найлегше знайти роботу (фото взято з сайту uatravel.com.ua)

Враховується також якість життя іноземців у чужому місті, доступність освіти й медичного обслуговування. На четвертій позиції рейтингу знаходиться Дублін, далі Лос-Анджелес, Відень, новозеландський Окленд, Едінбург, Мадрид. Першу десятку відкритих міст замикає Манчестер. На 13-ій позиції знаходиться Дюссельдорф, а на сімнадцятій Буенос-Айрес. Двадцятим став Пекін.

Джрело: http://www.izvestia.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.