У Британії відкрився ресторан, у якому можна скуштувати страви епохи Середньовіччя Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2011 11:20 · Розділ: Цікаві факти

У британській столиці з'явився новий унікальний ресторан, у якому гурмани зможуть скуштувати страви, приготовані за традиційними рецептами середньовічної європейської кухні. Про відкриття цього закладу оголосив один з найвідоміших шеф-кухарів країни Хестон Блюменталь.

Новий ресторан Блюменталя значно відрізняється від "Жирної качки", одного з десяти найкращих закладів світу, який прславився своєю ультрасучасної "молекулярною кухнею".

Спершу заклад під назвою "Обід" планували створити як традиційний ресторан історичної англійської кухні. Однак згодом до меню додали страви, приготовані за європейськими традиційними рецептами.

Гестон Блюменталь - один з найвідоміших шеф-кухарів світу (фото взято з сайту forum.rc-svit.com)
Гестон Блюменталь - один з найвідоміших шеф-кухарів світу (фото взято з сайту forum.rc-svit.com)

Відвідувачі ресторану матимуть можливість скуштувати різотто з шафраном та телячими хвостами, зготовані за рецептом із куховарської рукописної книги 1390 року, а також інші страви аристократичного столу XII-XV століть. Поряд з назвою кожної страви вказуватиметься дата першої згадки про неї в історичних джерелах.

Джерело: http://week.izvestia.ru


Інші новини розділу