Користь маргарину Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.05.2009 12:15 · Розділ: Краса і здоров'я

Незначне споживання корисних жирів краще за повну відмову від них. До такого висновку прийшли австрійські вчені після ретельного вивчення складу продукту. Дослідження показали, що люди, через нестачу знань про користь та роль жирів для організму, прагнуть уникати їх. Зокрема такого продукту, як маргарин. Дорослі європейці вживають до 110 г жирів в день, основну масу яких складають шкідливі насичені жирні кислоти. В той час, як ненасичені жирні кислоти здатні повністю покрити потребу організму в жирах.

Для оптимального ефекту можна навіть збільшити їх частку. Важливим джерелом корисних жирних кислот є рослинні масла, горіхи, насіння та продукти, виготовлені на їх основі.

Одним з багатющих рослинними жирами продуктів є маргарин, виготовлений з рапсового, соняшникового або лляного масла. Суміш з цих жирів доповнюють вода, сіль, лимонна кислота, вершкове масло або йогурт та емульгатор. На відміну від вершкового масла, маргарин містить на 50% більше ненасичених жирних кислот.

Але багато споживачів вважають маргарин штучним продуктом з великою кількістю холестерину і купують його значно рідше. Це пов'язано із старою славою про маргарин, який дійсно містив шкідливі жири. У сучасному маргарині немає ніяких шкідливих трансжирів, якщо він виготовлений без порушення технологій.

Джерело povarenok.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.