У Німеччині відкрили пам'ятник восьминога Пауля Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2011 10:33 · Розділ: Події у світі

Двометрова статуя, яка відтворює восьминога на футбольному м'ячі, нещодавно була представлена в океанаріумі західнонімецького Оберхаузен. Саме тут жив та пророкував всесвітньо відомий молюск Пауль, який з неймовірною точністю визначив переможця всіх матчів за участю збірної ФРН та результат фінальної зустрічі чемпіонату світу з футболу в ПАР.

У своєрідному "куточку Пауля", який примикає до імпозантної статуї, представлені також збільшені вирізки з газет, присвячені оберхаузенскому феномену, урни, які використовувалися для передбачень, невелике футбольне трико з вісьмома отворами.

"Після смерті Пауля його шанувальники з усього світу захотіли побачити споруджений йому пам'ятник", - зауважив на церемонії відкриття такого своєрідного монументу директор океанаріуму Штефан Порволль.

А "наступнику" Пауля - молодому восьминогу Паулю-другому, якому, однак, ще належить довести, що він гідний слави свого талановитого попередника, - вже запропонували передбачати результати ігор чемпіонату світу з футболу серед жінок, який відбудеться влітку цього року в Німеччині.

Восьминіг Пауль і після своєї смерті залишається надзвичайно популярним
Восьминіг Пауль і після своєї смерті залишається надзвичайно популярним

Нагадаємо, що 26 жовтня 2010 з Німеччини надійшла звістка про те, що у віці 2,5 років Пауль помер. "Пророк з Оберхаузена" помер на піку слави. За людськими мірками молюск вже був дідусем: спеціалісти стверджують, що восьминоги зазвичай живуть не більше трьох років. Ще за життя тисячі шанувальників обсипали Пауля подарунками. В Іспанії пророчому восьминогу мали намір надати політичний притулок. А ще він став громадянином Тоскани. Відповідний сертифікат було передано доглядачеві Пауля. Разом з тим, на честь "пророка з Оберхаузена" складений гімн із назвою "Восьминіг Пауль, ми тебе любимо".

Джерело: http://www.vesti.ru


Інші новини розділу