У Мадриді збудували готель зі сміття Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2011 10:28 · Розділ: Цікаві факти

У самісінькому центрі Мадрида з'явився готель, повністю збудований зі сміття, залишеного туристами на середземноморських пляжах. Автором цього неординарного проекту став німецький концептуальний художник Ханс Шульт. Каркас будинку виготовлений з дерева, а зовнішні стіни збудовані з окремих частин манекенів, ляльок, старого взуття, валіз, касет, магнітофонів, битого посуду, шин, порваних дитячих книг, обривків газет, пластикових пляшок, бляшаних та консервних банок тощо.

Всього на виготовлення незвичайного будинку витратили 12 тонн сміття, зібраного на європейських пляжах. Незвичайну споруду збудували в рамках міжнародної туристичної виставки FITUR, яка на даний час триває у Мадриді, та пробуде там до кінця тижня. У збудованому готелі навіть можна переночувати: організатори заходу оголосили про початок запису для бажаючих провести ніч у цьому будинку.

На будівництво готелю витратили майже 12 тонн сміття (фото взято з сайту aif.ru)
На будівництво готелю витратили майже 12 тонн сміття (фото взято з сайту aif.ru)

Тих, хто наважився переночувати в готелі, чекають незабутні, хоча, можливо, й не надто приємні враження: тут немає опалення, відсутній душ, для забезпечення необхідних умов проживання десяти осіб є лише один біотуалет і холодильник. Номери обставлені меблями, зібраними на пляжах. На стінах - розбиті дзеркала, на підлозі - порвані килими, а замість штор - рвані шматки тканини. Стіни вкриті «шпалерами» із зображенням сміття.

Організатори проекту заявляють, що цей готель, збудований зі сміття, є яскравим символом духовної засміченості, яка руйнує нас зсередини. Цим проектом вони мають намір привернути увагу світової громадськості до проблеми забруднення навколишнього середовища, яка стає дедалі актуальнішою.

Химчистка ковров киев

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу